Vítáme Vás!

Vážení kolegové a hosté, vítáme vás na stránkách Centra pro podporu transferu technologií!

Cílem Centra pro podporu transferu technologií (CPTT) je rozšířit, prohloubit a podpořit další spolupráci univerzity s firmami a podniky, které mají zájem nejen o samotný transfer technologií, ale i o konkrétní služby (testování, měření atp.) či poradenství z různých oblastí průmyslové a podnikové praxe, či o využití speciálního přístrojového a laboratorního vybavení naší univerzity.

Zároveň usilujeme o navazování a prohlubování strategických partnerství v oblasti samotného výzkumu a vývoje.
Na našich stránkách můžete aktuálně nalézt informace o probíhajících či úspěšně ukončených aktivitách výzkumu a vývoje (projektová činnost) a o možnostech další partnerské spolupráce.

Nabízíme vám:

• spolupráci založenou na dlouhodobých znalostech a zkušenostech v různých oblastech vědy a výzkumu,
  • příležitost využít špičkové laboratorní vybavení s možností testování a ověřování vlastností výrobků a dalších výstupů,
  • poradenství obecně (např. vypracování odborných metodik, přehledů či vědeckých rešerší atp.),
  • společný vývoj prototypů a vzorků (s následnou validací a verifikací) za laboratorních či (polo)provozních podmínek.

Základní nabídka služeb CPTT.

Základní nabídka jednotlivých fakult a ústavů TUL.

PŘEHLED LABORATOŘÍ TUL

Připravujeme:
Databázi činností TUL, ve které naleznete celkový přehled odborných činností nabízených našimi fakultami a ústavy.

Hledáte-li možnosti využití know-how, přístrojového vybavení či dalších služeb Technické univerzity v Liberci pro projektovou či zakázkovou činnost, rád Vám se svými kolegy z oddělení CPTT vypomohu!

prof. Dr. Ing. Pavel Němeček
Prorektor pro vědu a výzkum
telefon: (+420) 48 535 3052
mail: pavel.nemecek@tul.cz