Jak se k nám dostanete:

Autem:

Z dálnice E442 jeďte na centrum či směrem na nemocnici (ulice Husova). Nemocnice je značena i jako KNL (Krajská nemocnice Liberec). Poté jeďte Husovou ulicí směrem na Harcov a po cca 900 m od nemocnice odbočte vlevo do ulice Studentská (hlavní areál TUL).

Autobusem/vlakem:

Po příjezdu na autobusové či vlakové (hlavní) nádraží Liberec nastupte na tramvajové linky č. 2 nebo 3 zastávka „Nádraží“, a jeďte do zastávky „Muzeum-Galerie Lázně“. Z této zastávky jděte doprava nahoru Vítěznou ulicí a po cca 400 m dojdete do ul. Husova. Dejte se Husovou ulicí doleva (směrem na Harcov) a po cca 100 m odbočte znovu vlevo do ulice Studentská (hlavní areál TUL). Na autobusové linky č. 15, 19, 29 jedoucí směrem na Harcov lze nastoupit na zastávce Fugnerova – kam od autobusového i vlakového nádraží jezdí všechny spoje. Vystupte na zastávce „Technická univerzita“. Hlavní areál TUL se nachází přímo proti výstupní zastávce.

Hosté se obvykle hlásí na recepci v budově Informačního centra.